fbpx
Zadzwoń: +48 609 661 667 Dostawa gratis od 400zł na terenie Polski

Biżuteria inspirowana naturą - seria Drewno - vol.1

Jak bardzo dzisiaj odeszłyśmy od natury, auta, biura, pośpiech.

Nowa seria biżuterii Marasimsim to przypominajka, co w życiu jest najważniejsze.

Rodzina, jedność z przyrodą i naturą, życie w zgodzie z pierwotnym rytmem. Co wyraża lepiej to niż drzewa? Majestatyczne, wielowiekowe piękne rośliny, które symbolizują rodzinę i niezmienność mimo zmieniającego się świata.

Patrząc na swój nowy pierścionek Marasimsim zobaczysz korę drzewa, która jest odzwierciedlona w pięknym srebrnym wyrobie. Motyw drewna jest połączony z granatami i opalami. Czemu zdecydowaliśmy się akurat na te dwa kamienie?

Pierścionek z granatem

Moc granatu ujawnia się w jego pradawnej sile, pokonującej złą energię, która wdziera się nachalnie w nasze życie. Wibracje granatu ochronią cię od nieszczerych osób, od sztucznego świata. Wraz z motywem drewna wzmocni cię naturalną energią i będzie dawać Ci pozytywny impuls do działania

Pierścionek z opalem

Opal natomiast to amulet związany z transcendentalnym zaufaniem w istotę nieujarzmionego szczęścia. Jeśli pragniesz połączyć leśny pierwotny spokój wraz z pozytywnym szaleństwem wolności to ten właśnie zestaw wyzwoli twoje prawdziwe ja. Pierwszym krokiem do Twojej bardziej spontanicznej wersji siebie samej będzie spontaniczne i intuicyjne wybranie Twojego nowego pierścionka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koszyk

Translate »

Zaloguj się

Back to Top