fbpx
Zadzwoń: +48 609 661 667 Dostawa gratis od 400zł na terenie Polski

Gdy patrzę przez okno na ten ponury, jesienno-pandemiczno-polityczny świat, to ogarnia mnie smutek, żałość i boleść.

Jesień już nie jest tak piękna, jak jeszcze była dwa tygodnie temu, a wiadomości w telewizji to już w ogóle lepiej nie słuchać… ratuje nas tylko dobra kawa.

Biżuteria już tak nie cieszy, bo gdzie mamy w niej wyjść? Wesela odwołane, imprezy również, nie pójdę do teatru ani do kina. Nie wiadomo nawet co ze Świętami! Czy będziemy mogli spotkać się w gronie rodzinnym? Kto dziś by planował ubiór, o dodatkach nie wspominając.

No to co z tą biżuterią? Mamy ją tak odstawić ? Nie nosić? Ubrać się w worek po kartoflach albo ewentualnie stare dresy, a na palec założyć nakrętkę wygrzebaną u męża w narzędziach? Tak ma wyglądać nasz domowy outfit?

Każdą z nas dopada huśtawka nastrojów, nie chce nam się, wszystko czasem jest ponad nasze siły… Ale wiecie do czego doszłam?

Co z tego, że czasem jesteśmy umęczone jak mops biegiem pod górkę, co z tego, że czasem facet i dzieci nas nie dostrzegają ponad ekranami smartfonów i monitorów… Co z tego?

Nie ma co odpuszczać! Trzeba być sobą! Już nie dla innych, nie aby pokazać się, ale dla siebie samej. Okey, teraz nie pokażemy naszych modnych outfitów, nie zabłyśniemy dodatkami, ale przecież same dobrze wiemy, że nic nie poprawia nam nastroju tak jak coś pięknego. Coś, na co będziemy mogły zerkać pomiędzy tą szarzyzną, która nas otoczyła.

Czytam w różnych topowych magazynach i portalach informacje, że przyszedł sezon na to czy na tamto. Widzę na przykład biżuterię wyglądającą jak królewskie klejnoty, grube łańcuchy, okazałe chokery, pojedyncze kolczyki, perłowe szaleństwo.

Ale ja się z tym nie zgadzam! Uważam, że teraz przyszła moda na to, aby każda z nas skoncentrowała się wyłącznie na sobie. Nie dla innych, nie po to aby komuś zaimponować, nie aby zabłysnąć – wykorzystajmy ten czas aby sprawić sobie prezent tylko sobie. Co tam trendy i mody. Ten raz sprawmy sobie coś, co jest wybrane przez najskrytsze zakamarki naszego gustu i zawoalowane pragnienia.

Niech biżuteria przyniesie nam radość i wróci nieco słońca. W momencie, gdy będziemy patrzeć na ten smutek za oknem i w telewizorze, zawsze możemy spojrzeć na słodkie preciozo na palcu i powiedzieć sobie w myślach „przynajmniej to jest piękne”.

Wiem, że każda z nas ma inne gusta, gdybyś jednak znalazła coś w ofercie MaraSimSim co byłoby takim pozytywnym dodatkiem, daj znać, będę szczególnie zaszczycona.

Pozdrawiam,
Kasia

PS
Na poprawę humoru dla Wszystkich zainteresowanych zakupem biżuterii proponuję kod zniżkowy na 15%, który wpisz przy realizacji zamówienia: jesiennadeprecha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koszyk

Translate »

Zaloguj się

Back to Top